Mimaki TS34-1800 Rulo Tekstil Baskı İçin Dijital Tekstil Makinesi, Bayrak Baskı Makinesi
Sertifika
Çin Shanghai Color Digital Supplier Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
—— Zekai Altay ---- Türkiye
Yazıcıyı satın aldığından bu yana iki yıl geçti, nadiren sorunlu, kaliteden memnun kaldım.
—— William Piero ---- Amerika Birleşik Devletleri
SAER ürünü kullanıyorum, ürünlerinizden ve hizmetlerinizden çok memnunuz.
—— Bay Niraj ---- Kenya
Ben sohbet şimdi
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Japonya
Marka adı: Mimaki
Model numarası: TS34-1800A
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Bir set
Ambalaj bilgileri: Ağaç çalışması
Teslim süresi: 5 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: Her ay 100 set
Açıklama
Uygulama: bayrak basma Baskı Malzemesi: Süblimasyon polyester
Kafası: İki PC Epson DX5 Güç: 4160W
iş yolu: rulo rulo. doğrudan baskı
Vurgulamak:
mimaki süblimasyon yazıcı
mimaki kumaş yazıcı
Ürün özelliği
1. Epson DX5 Baskı Kafası, Piezo teknolojisini Yüksek hassasiyetle benimseyin,
2. çift cmyk renk
3.1440 DPI nozulu
4. Maksimum kumaş genişliği 1.9m
5. RasterLinkPro 5 rip yazılımı kullanın
SR1800 süblimasyon ısıtıcı ile 6. Mükemmel iş
7. iş yolu rulo rulo.
8. Doğrudan Baskı
9. Yaygın olarak afiş sonrası kumaş baskıyı işaretlemek için kullanılır.
Ürün Techincal Verileri
kip MSR1800 (Mimaki TS34-1800A Yazıcı ve SR1800 Isıtıcı dahil)
Baskı kafası Piezo teknolojisi, Epson DX7 yazıcı kafası
Mürekkep Süblimasyon mürekkebi
Renk modu Çift KCMY
Nozullar 1440nozzlesx2head
Baskı kafası daha yüksek 2 / 3mm , 3 / 4mm , 4 / 5mm (İsteğe bağlı)
Maksimum malzeme genişliği 1900mm
Maksimum baskı genişliği 1800mm
Baskı çözünürlüğü ve hız Çözünürlük (dpi)   hız
360x360 (1pass)   91 m2 / sa
540x720 (4pass)   32 m2 / s
540x1080 (6pass)   22.2 m2 / sa
720x1440 (8pass)   13,5 m2 / saat
medya Boyut 210mm ~ 1910mm
Kalınlık 1.0mm
İç çapı rulo 2 inç / 3 inç
Rulo owter çapı 180mm